УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Коли міцна дружба переросла у палке кохання”: Хто вона, дружина української легенди Олексія Михайличенка. Вони разом уже 35 років!

02/04/2018
“Коли міцна дружба переросла у палке кохання”: Хто вона, дружина української легенди Олексія Михайличенка. Вони разом уже 35 років!

Майбутня легенда футболу, Олексій Михайличенко, народився навесні 1963 року у простій сім'ї.

З дитинства був дуже активним і непосидючим. Футбол був його пристрастю, з друзями годинами пропадали у дворі, ганяючи м'яч. Олексій намагався повторити трюки відомих футболістів. Кумиром для малого Льоші був Матвій Бобаль.

Лише в 10 років батьки віддали його до спортивної школи «Динамо». Першим тренером майбутньої зірки був Костельников, який до всіх вихованців ставився однаково вимогливо. Для Олексія він був авторитетом.

Задатки хлопця були не зовсім придатними для професійного футболу. Він був маленький зростом і худий, а також Олексію не вистачало швидкості у грі. За помилки його навіть виганяли з поля. Проте у хлопця була мрія і він не здавався, багато працював над собою і тренери помітили його зусилля.

У 18 років Михайличенко потрапив на лаву запасних "Динамо" і пробув там 5 років, аж поки не зміг закріпитись в основоному складі.

У 1988 році футболіст починає активно працювати на полі, підкорює серця фанатів своєю грою. У цьому ж році він отримує золоту медаль в Сеулі, беручи участь в Олімпіаді, срібну на європейському чемпіонаті та, нарешті, звання найбільш професійного футболіста СРСР.

Після таких досягнень на Олексія посипалися пропозиції зі світових клубів, але він зміг покинути рідне "Динамо". Аж череж два роки Олексій опинився в італійській "Сампдорії".

В Італії йому несолодко жилося. По-перше, він не знав мови, що позбавило його будь-якого спілкування. Особливо важко було на тренуваннях. По-друге, в новій команді його не визнавали. Точніше, він не припав до душі групі лідерів "Сампдорії". В одному інтерв'ю сам футболіст зізнавався, що конфлікту не було, але відносини були дуже напруженими.

В 1991 році талановитого футболіста запросили грати у шотландську команду «Рейнджерс». Там Олексій пробув чотири роки.

З 1997 розпочинає тренерську кар'єру і стає головним тренером рідного «Динамо», а з 2007 року він тренує Національну збірну України.

В особистому житті Олексія все набагато простіше.

Заслужений тренер України зі своєю майбутньою дружиною Інною познайомився ще в 13-річному віці. Міцна дружба переросла у палке кохання. 

У 19 років, юний на той час і перспективний футболіст одружився і вже через рік у пари народився первісток, названий на честь батька, Олексієм. У 2004 році народився другий син Матвій.

«Старший син отримав блискучу освіту у Лондоні та працює у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, а молодший ще навчається у школі»- розповідав в одному з інтерв'ю Михайличенко.

Разом з Інною вони  уже більше 30-ти років. У них міцний союз, який з часом тільки укріплювався. 

До речі, декілька днів тому, а саме 30 березня, Олексій Михайличенко відсвяткував ювілей – 55 років. Бажаєму нашій легенді усього найкращого!