УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Колишній футболіст “Миколаєва” служить десантником (ФОТО)

06/04/2015
Колишній футболіст “Миколаєва” служить десантником (ФОТО)

Відомий миколаївський футболіст Дмитро Боровський кілька місяців тому приєднався до Збройних Сил України

До цього він працював викладачем фізвиховання у миколаївському Аграрному університеті і виступав у складі "Торпедо" (Миколаїв) з капітанською пов'язкою (а також в якості граючого тренера).

У футбольній кар'єрі Дмитра (він є вихованцем СДЮШОР "Торпедо" Миколаїв) були також два сезони виступів за СК "Миколаїв" (у вищій лізі провів сім ігор) і ряд інших професійних клубів ("Олімпія" Южноукраїнськ, "Портовик" Іллічівськ, "Водник "Миколаїв). За вісім років виступів у складі "Торпедо" (2007-2014) двічі був призером чемпіонату України серед аматорів, фіналістом кубка країни, багаторазовим чемпіоном і володарем кубка Миколаївської області.

Зараз, коли дозволяє ситуація (підрозділ Боровського знаходиться поблизу міста Миколаєва), досвідчений футболіст підтримує ігрову форму у складі футзальної команди "Купол", створеної у 79-й окремій аеромобільній бригаді.

Днями, як повідомляє миколаївське видання "Преступности.НЕТ", миколаївські десантники з 2-го батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади отримали в своє розпорядження 12 бронетранспортерів, які будуть служити їм в зоні антитерористичної операції. Передача відбулася на території ДП "Миколаївський бронетанковий завод", який і відремонтував машини для бійців. Десантники висловили подяку працівникам заводу.

"Ці машини будуть виконувати бойові завдання на Донбасі. Машини ідеальні, за всіма параметрами підходять для нашої служби", – зазначив старший лейтенант 79-ї бригади Боровський.

 

Джерело: Korupciya.sport