Команда захисника збірної України пропустила шість голів, Баварія з труднощами обіграла аутсайдера в чемпіонаті Німеччини

28/01/2017

Лідер та чинний чемпіон Бундесліги мюнхенська Баварія здобула важку перемогу над бременським Вердером, який знаходиться внизу турнірної таблиці. Рахунок у поєдинку був відкритий під кінець першої півгодини гри зусиллями Арьєна Роббена, який відгукнувся на передачу Франка Рібері. У компенсований до першого тайму час Давід Алаба подвоїв перевагу мюнхенців.

На початку другої половини зустрічі Макс Крузе відродив інтригу своїм забитим голом, але, незважаючи на всі спроби "музикантів", рахунок до кінця матчу більше не змінився.

Завдяки цій перемозі Баварія зберегла лідерство і триочкову перевагу над РБ Лейпциг в турнірній таблиці.

Вердер – Баварія 1:2

Голи: Крузе, 53 – Роббен, 30, Алаба, 45+1

Вердер: Відвальд — Бауер (Бартельс, 71), Велькович, Мойсандер, Сантьяго Гарсія (Каінц, 81) — Крузе, Юнузовіч, Ділейні, Гнабрі — Піссарро (Еггештайн, 19)

Баварія: Нойєр — Лам, Мартінес, Хуммельс, Алаба — Кімміх, Алонсо — Роббен (Коман, 66), Мюллер (Санчес, 62), Рібері (Коста, 79) — Левандовскі

Попередження: Бауер, Сантьяго Гарсія, Юнузовіч, Еггештайн – Коман

Відзначимо також розгромну поразку Дармштадта, за який виступають українці Артем Федецький, Денис Олійник та Ігор Березовський. У звітному турі "лілії" поступилися Кельну з рахунком 1:6, а з українців зіграв тільки Федецький, який з'явився на полі у другому таймі.

Дармштадт – Кельн 1:6

Голи: Сем, 66 – Сулу (аг), 32, Осако, 36, 72, Модест, 42, Йойіч, 85, Рудневс, 89

Шальке – Айнтрахт 0:1

Гол: Майєр, 33

Байєр — Боруссія М 2:3

Голи: Та, 31, Чічаріто, 34 — Штіндль, 52, 58, Раффаель, 71