УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Конфлікт інтересів: президент українського клубу пішов у відставку

27/03/2018
Конфлікт інтересів: президент українського клубу пішов у відставку

У рівненському клуби відбулися зміни

Президент рівненського Вереса Олексій Хахльов покинув свою посаду.

"Заявляю про можливий конфлікт інтересів стосовно суміщення роботи в керівництві футбольного клубу та органах, які організовують проведення змагань (Федерації футболу України та Федерації футболу Рівненської області). Зважаючи на вище вказане інформую, що я не є більше президентом ТОВ "Футбольний клуб "Верес" Рівне".

Місце Хахльова зайняв Богдан Копитко.

ПАТ "Львівський холодокомбінат" власником якого є Богдан Копитко, був генеральним спонсором "Вереса" з 2015 року. Коли "червоно-чорні" почали свої виступи у другій професійній футбольній лізі. У 2017 році Богдан Йосипович став співзасновником і ТОВ "Футбольний клуб "Верес" та почесним президентом клубу.

Нагадаємо, президент Динамо Ігор Суркіс поділився думками щодо інформації, що він зацікавлений в придбанні Динамо (Бухарест).

Суркіс розповів, чи насправді цікавиться покупкою румунського клубу. 

«Учора вийшла качка, що я хочу купити бухарестське Динамо. Вже б написали, що Барселону або Реал. Все і так знають, що моє серце – з київським Динамо. А відповідати на якісь інтернетівські речі, які запускаються не зрозумій для чого, не хочу.

Моє завдання – щоб київське Динамо проходило таких суперників, як Лаціо, а не думати про те, щоб купувати якісь команди », – сказав Ігор Суркіс в інтерв'ю FootballHub.

Відзначимо, що напередодні румунський портал Sptfm.ro повідомив, що Ігор Суркіс хоче придбати контрольний пакет акцій Динамо (Бухарест).