УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Конфлікт перед самою грою: Іско мало не побився з Серхіо Регілоном

06/02/2019
Конфлікт перед самою грою: Іско мало не побився з Серхіо Регілоном

Реал "штормило" перед матчем проти Барселони, Іско трохи не побивши з Серхіо Регілоном.

Во время одного з Тренування перед Ель Класіко между гравця Реала Ледь НЕ спалахнула бійка.  У одному з епізодів, во время гри у квадрат, Серхіо Регілон Дещо грубо зіграв проти Іско, Який зараз пережіває НЕ найкращий период у кар'єрі.

Через необережному фол, атакувальний хавбек поліз на партнера з кулаками, но Гравці Реала рознялі футболістів, рассказал журналіст Едуардо Інда, Колишній шеф-редактор видання Marca у Програмі El Chiringuito.

До слова, Іско при Соларі почти НЕ грає за Реал.  Зазвічай Гравець або виходом на заміну у другому таймі, або залішається на лаві для запасних.

Капітан "Реала" Серхіо Рамос прокоментував свою сутичку з одноклубником Серхіо Регілоном на тренуванні, в результаті якого він штовхнув у нього м'ячем.

"Не дивлячись на те що може здаватися по-іншому, але подібні ситуації є досить поширеними. Це не виправдання, але я не повинен був так реагувати. Адже ми завжди викладаємось на повну, так, Регілон? У підсумку перемогу здобула команда на чолі з Регілоном  ! Проїхали і готуємося до завтрашньої гри ", – написав Рамос в своєму" твіттері "і прикріпив фотографію з партнерами по команді.

Нагадаємо, матч Кубка Испании между Барселоною та Реалом состоится сьогодні, 6 лютого.

Початок зустрічі запланованій на 22:00.