Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Конкурс краси в Таїланді: моделі з таємницею (ФОТО)

03/05/2016
Конкурс краси в Таїланді: моделі з таємницею (ФОТО)

На перший погляд це «стандартні» красуні-моделі, які демонструють свої вигини та користуються шаленою популярністю у світі. Власне, так воно і є, якби не одне величезне АЛЕ… Передає Корупція.Спорт
Насправді ці красуні народилися чоловіками!

 

bdb


Міжнародний конкурс краси серед транссексуалів в Таїланді вступив в завершальну фазу, фіналістки визначені. Зветься він «Міс Тіффані» і щорічно проходить в Патайї з 2004 року під гаслами свободи і визнання людей «третьої статі» у всьому світі. У конкурсі 2016 беруть участь 100 дівчат з усіх континентів у віці від 18 до 25 років.

Крім титулу і корони переможниця отримає солідну грошову винагороду в розмірі річної тайської зарплати і автомобіль. Варто зауважити, що щорічно ця подія збирає 15 мільйонів глядачів.

Тайці лояльно ставляться до осіб третьої статі, вони визначають їх як "інші жінки". Проте вони позиціонують конкурс більше як приманку для туристів. Але найдивніше і, мабуть, найстрашніше полягає в тому, що трансгендерів абсолютно не відрізнити від нормальних жінок!
Щоб ти розумів. На всіх фото, які ти тут побачиш, немає жодної справжньої жінки.
Незважаючи на лояльне ставлення трансгендери часто стикаються з дискримінацією і змушені працювати в сфері інтимних послуг і розваг. Крім того, через безліч пластичних операцій, які вони переносять, тривалість їх життя скорочується приблизно до 30 років…
Неймовірно! Якби побачити таку дівчину на вулиці, ніхто ніколи не скаже, що вона – чоловік!

1 2_2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 bdb