УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Коноплянка: поговорю з Коломойським один на один

17/08/2015
Коноплянка: поговорю з Коломойським один на один

247486-konopljanka-kolomojskij-i-logika-biznesa

Власник "Дніпра" Ігор Коломойський прокоментував перехід в "Севілью" Євгена Коноплянки

"У Коноплянки закінчився контракт – він його не продовжив, хоча ми намагалися це зробити впродовж півтора року. Я дуже поважаю Коноплянку, як футболіста, як людину, як патріота. Але по відношенню до" Дніпра" він вчинив несправедливо. Він зі своїми агентами і батьком створив таку ситуацію, в якій "Дніпро" за Коноплянку може взагалі нічого не отримати", – цитує Ігоря Валерійовича Корупція інфо, посилаючись на prosport.tsn.ua.

"Природно, ми не застосовували ніякої важкої артилерії для того, щоб свої права захистити, але я зателефонував батькові Коноплянки і сказав: "Клуб планував виручити за вашого сина 10 млн євро або доларів – не важливо чого. Ви вирішили піти в обхід – нема питань, укладайте контракт з "Севільєю". Але все, що ми не доодержимо з "Севільї" (15 відсотків від подальшого перепродажу належать нам), футбольному клубу "Дніпро" повинні будете ви", – заявив Коломойський.

Євген Коноплянка відповів на питання, чи чув слова Коломойського, що він повинен заплатити 10.000.000 йому особисто. "Так, цікаве інтерв'ю вийшло. Так, звичайно чув. Не хочу на це відповідати. Я краще сам з людиною поговорю один на один, ніж буду зараз розповідати", – сказав Коноплянка.