УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Контактний зоопарк: російські фанати пригадали пожежу у Кемерово

28/03/2018
Контактний зоопарк: російські фанати пригадали пожежу у Кемерово

На матчі з Францією не всім росіянам було до футболу

Російські фанати вивесили на матчі проти збірної Франції скандальний банер, яким пригадали жахливу пожежу у ТРЦ міста Кемерово.

"Наша країна – це "Зимова вишня" (назва торгівельного центру, – ред.), а ми в ній контактний зоопарк", – банер на трибуні стадіону "Крестовський".

Нагадаємо, під час пожежі в торговому центрі "Зимова вишня" за останніми даними загинуло близько 70 людей, більше половини з них – діти. Більшість тіл настільки обгоріли, що їх неможливо опізнати. Експерти проведуть аналіз ДНК для з'ясування осіб загиблих.

Слідчий комітет РФ порушив кримінальне провадження за фактом масштабної пожежі у розважальному центрі в Кемерово. За даними місцевих ЗМІ, займання почалося ще на третьому поверсі, де знаходиться ігрова кімната для дітей. Припускають, що ймовірною причиною загоряння стала несправна електропроводка.

Представники адміністрації президента РФ назвали однією з головних причин страшної трагедії в Кемерово – халатність та недотримання правил безпеки.

Колишній боєць MMA з Росії Олег Тактаров висловився про трагедію у Кемерово. Він закликав молодих росіян сподіватися лише на себе.