УКР
App for android App for apple

Ковальов зробив важливу заяву щодо подальшої кар’єри

07/08/2018
Ковальов зробив важливу заяву щодо подальшої кар’єри

Сергій Ковальов програв бій проти Елейдера Альвареса і втратив титул WBO

Екс-чемпіон світу в напівважкій вазі росіянин Сергій Ковальов (32-3-1, 28 КО) заявив, що прийняв рішення продовжити кар'єру і скористається пунктом про реванш з Елейдером Альваресом (24-0, 12 О), який його нокаутував.

"У першу чергу хотів би подякувати своїм фанатам за підтримку, надану мені до бою і після нього. Так, я опинився в такій непростій ситуації. Це говорить про те, що вам насправді небайдужа моя кар'єра. Можу з упевненістю сказати, що завершувати її я не збираюся. Відпочину пару місяців і з новими силами буду готуватися до нового поєдинку.

Думаю, це буде реванш з Альваресом. Я обов'язково заберу цей титул, тому що Альвареса я зобов'язаний був проходити. Не буду зараз придумувати відмовки, вийшло так, як вийшло", – сказав Ковальов.

Нагадаємо, Альварес нокаутував Ковальова в сьомому раунді, і таким чином, виграв титул чемпіона світу в напівважкій вазі за версією WBO.

Сергію Ковальову пора закінчувати професійну кар'єру. Таку думку висловив його тренер Аброр Турсунпулатов.

Турсунпулатов вважає, що в бою проти Елейдера Альвареса, який Ковальов програв, його підвело здоров'я.

"Реваншу не буде, Серьога повинен залишати бокс. Здоров'я не те вже. Навіть якби він бій виграв, я запропонував би йому закінчувати кар'єру", – заявив тренер.