УКР
App for android App for apple
Футбол рус
Подобається

Кравець активно вчить німецьку мову і хоче більше забивати

22/03/2016
Кравець активно вчить німецьку мову і хоче більше забивати

Нападник німецького "Штутгарта" Артем Кравець отримав виклик у збірну України на товариські матчі проти Кіпру та Уельсу.

"Активно вивчаю німецьку мову, – каже Кравець перед тренуванням збірної України. – Деякі моменти на установках та в інших ситуаціях я вже починаю розуміти. Адаптація проходить доволі непогано. Особливих проблем немає.

 

XCVD

 

Практично всі у клубі знають англійську мову. Футболісти точно всі, адміністрація також доволі непогано спілкується англійською.

 

Всі вимоги наставника мені зрозумілі. Ніяких проблем у цьому плані не виникає.

Ми потоваришували з Борисом Тащі. Він мені дуже допоміг на початку і зараз також підтримує.

 

Поки я ще не до кінця задоволений своєю грою. Але у головного тренера до мене немає ніяких зауважень. Звичайно, хочеться більше грати і забивати.

Я знав, що Шевченко приїжджав на мій матч, але нам не вдалося поспілкувалися. Відразу після матчу він полетів.

 

Кіпр та Уельс — хороші суперники. Це важливий етап підготовки до Євро-2016. Завжди хочеться грати проти топ-команд, але не футболісти вибирають суперників", – зазначив футболіст.

 

Нагадаємо, вчора збірна України розпочала тренувальний збір. Матч проти Кіпру пройде в Одесі 24 березня. Поєдинок з Уельсом відбудеться у Києві 28 березня. Обидві зустрічі у прямому ефірі покаже телеканал "Україна".