УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Кріштіану Роналду став причиною масових страйків. Дізнайтеся деталі

11/07/2018
Кріштіану Роналду став причиною масових страйків. Дізнайтеся деталі

Працівники концерну FIAT вирішили влаштувати бойкотування через мегатрансфер зіркового нападника Кріштіану Роналду з "Ювентуса" в "Реал".

Вони написали відкритого листа, у якому зазначається, що компанія не може витрачати божевільні гроші на одну людину, коли сотні сімей працівників концерну ледве зводять кінці з кінцями.

Популярне: Ярмоленко офіційно перейшов у найкращу лігу світу: опубліковано фото

"Неприпустимо, щоб компанія витрачала величезні кошти на покупку футболістів, в той час як робітники продовжують приносити фінансові жертви. Нам вже говорили, які важкі зараз часи, що наш добробут покращиться з виходом нових моделей автомобілів, але цього так і не сталося.

І в той час як працівники та їхні сім'ї продовжують затягувати пояси, компанія витрачає величезні гроші на одну людину. Це чесно, що поки одні продовжують заробляти мільйони, інші з цими зарплатами не можуть протягнути і до середини місяця?

Компанія повинна більше інвестувати в нові моделі автомобілів, що забезпечить роботу і майбутнє багатьом тисячам сімей, а не тільки одній людині. З цих причин ми анонсуємо страйк на заводі в Мелфі, який пройде з вечора 15 липня до вечора 17 липня", – говориться у заяві.

Нагадаємо, що Роналду перейшов до складу туринців за 105 мільйонів євро. Португалець зароблятиме у новій команді 30 мільйонів євро на рік.