УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Кубок Девіса: Україна провалила перші матчі проти Швеції

03/02/2018
Кубок Девіса: Україна провалила перші матчі проти Швеції

2 лютого у Дніпрі пройшов перший день матчу Україна – Швеція в рамках першого раунду Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Девіса.

Спочатку на корт вийшли наш Сергій Стаховський і швед Мікаель Імер. У першому сеті на корті зав'язалася боротьба, яку на тай-брейку виграв швед. А в другому, перевага Мікаеля була вже більш очевидною. Як підсумок, перемога Мікаеля Имера – 7:6 (8:6), 6:2.

У другому матчі дня на корті зійшлися Артем Смирнов і Еліас Імер На жаль, і тут шведський тенісист виявився сильнішим за українця. Перемога Еліаса Имера – 6:2, 6:3. Таким чином, рахунок в матчі 2:0 на користь Швеції.

3 лютого відбудеться парна зустріч між українськими та шведськими тенісистами: Денис Молчанов (№121)/Олексій Крутих (-) – Маркус Ерікссон (№298)/Андреас Силйестрем (№153). Також в одиночних зустрічах Сергій Стаховський зіграє з Еліасом Імером, а Артем Смирнов з Мікаелем Імером.

Також на матч за збірну України заявлений Сергій Бубка. Володар нагороди Commitment Award (за відданість Кубку Девіса) на корт не виходив два роки і тут не зіграє. Тенісистові влаштують проводи в зв'язку з завершення тенісної кар'єри.

Переможець зіграє у наступному раунді з Португалією.