УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Кубок Федерації: Австралія та Україна визначили, хто сильніше

11/02/2018
Кубок Федерації: Австралія та Україна визначили, хто сильніше

Українки програли австралійкам

Кубок Федерації

Матч №3

Ешлі Барті – Марта Костюк – 6:2, 6:3

Трохи більше години тривав поєдинок лідерів збірних у цій матчевій зустрічі: 16-ї ракетки світу Ешлі Барті і 185-ї у рейтингу Марти Костюк.
Зі старту Барті відразу ж вийшла вперед із брейком. У шостому геймі у Костюк було три шанси виграти гейм на подачі суперниці, але австралійка зуміла подачу зберегти, а потім взяла ще вісім розіграшів поспіль, завершивши сет на свою користь.
У другій партії Марта також програла перший гейм на своїй подачі, але відразу ж виконала зворотний брейк. З рахунку 1-2 австралійка виграла чотири гейми поспіль і вийшла подавати на перемогу. Українка один матчбол відіграла і зуміла скоротити відставання (3-5). Але захистити свою подачу Костюк не вдалося – четвертий брейк у цій партії робить Барті і тим самим оформляє ще одне очко в скарбничку австралійської команди.

Для 15-літньої Костюк це був лише другий поєдинок у складі збірної України (вчора Марта стала самою юною дебютанткою у складі національної команди), а Барті записала в свій актив четверту одиночну перемогу в рамках Кубка Федерації.

Матч № 4

Дар'я Гаврилова – Надія Кіченок – 6:4, 2:6, 3:6

Дві години тривало протистояння в четвертому матчі командної зустрічі в Перті. Гаврилової в боротьбі вдалося записати в свій актив стартовий сет (Кіченок відіграла дев'ять сетболів). За дві інші партії Надія не віддала 26-й ракетці світу жодного гейму на своїй подачі, виконавши три брейка.

Надія Кіченок провела свій перший поєдинок в одиночному розряді за рік.
Востаннє 25-річна українка виступала в одиночці ще в лютому 2017 року у кваліфікації турніру WTA в Дубаї, а перемагала – в листопаді-2016 у стартовому відбірковому матчі 25-тисячника ITF у Мінську. В парному рейтингу Надія на даний момент займає 37 місце. За підсумками Відкритого чемпіонату Австралії в цьому сезоні Кіченок встановила особистий рекорд у парній класифікації – 36 рядок.
Матч № 5

Ешлі Барті / Кейсі Деллакуа – Людмила Кіченок / Надія Кіченок – 6:3, 6:4

У вирішальній парній зустрічі сестри Кіченок поступилися дуету Ешлі Барті / Кейсі Деллакуа.