УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Кубок світу з біатлону в Росії: офіційно оголошено бойкот

05/03/2018
Кубок світу з біатлону в Росії: офіційно оголошено бойкот

Країна відкликала свою заявку

Біатлоністи з Чехії офіційно відмовилися від участі на етапі Кубка світу у російській Тюмені.

Країна відкликала свою заявку, оголосивши бойкот РФ через масштабний допінговий скандал.

"Збірна Чехії не підтвердила заявку на участь у Тюменському етапі Кубка світу з біатлону, але візьме участь в Кубку IBU в Уваті", – йдеться у повідомленні Центру спортивної підготовки і проведення спортивних заходів.

Відзначимо, що збірна України з біатлону стала однією з дев'яти команд, які подали заявки на участь в етапі Кубка світу в Тюмені.

Першими були представники Словенії та Швеції. Тепер список поповнили збірні України, Фінляндії, Італії, Молдови, Словаччини, Сербії та Естонії (за даними на 25 січня 2018 року).

Реєстрація команд триватиме до 19 лютого, термін подачі поіменних списків – до 5 березня.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, коментуючи можливий бойкот російської частини змагань, заявив, що у разі, якщо збірна України з біатлону вирушить до Росії, то на це будуть витрачені приватні кошти.

«Якщо ми туди поїдемо виступати, то ми вирушимо туди не за державні кошти. Це однозначно. Щоб не звинувачували, що ми за державні кошти веземо туди, а за ці гроші платяться податки тощо. Ми знайдемо можливість.

Якщо спортсмени захочуть взяти участь, забезпечимо їх, щоб не чіпати державні кошти, бюджет тощо», – сказав чиновник.

Тюменський етап Кубка світу з біатлону пройде з 22 по 25 березня 2018 року в центрі зимових видів спорту Перлина Сибіру.