УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Кубок Європи з триатлону у Дніпрі: Україна показала неперевершений результат

03/06/2018
Кубок Європи з триатлону у Дніпрі: Україна показала неперевершений результат

У категорії Elite на домашньому етапі українці Юлія Єлістратова, Олексій Сюткін і Софія Прийма завоювали відповідно золоту, срібну та бронзову медалі.

У змаганні жінок найсильніша триатлетка України ще зі старту чітко окреслила свої амбіції на перемогу, інформує офіційний сайт Федерації триатлону України.

Єлістратова випливла третьою, потрапила у першу «пачку» на вело, з якою і дісталася транзитної зони. Вже на бігові головна фаворитка турніру не залишила суперницям жодних шансів, і з кожним кроком лише нарощувала відрив.

Срібну медаль етапу Кубка Європи у Дніпрі здобула спортсменка з Португалії Андреа Феррум, а от чільну трійку лідерів таки вдалося замкнути ще одній українці. Прийма зі Львова посіла третє місце, і тим самим оформила собі один з найвищих здобутків у спортивній кар’єрі.

У чоловіків після плавання лідерські позиції за собою застовпили чех Ян Волар та американець Алек Вілімовскі.

Чесько-американський тандем нарощував нереальний відрив на велосегменті, тоді як жоден зі спортсменів другої групи не волів ризикувати.

Однак групі українців у складі Олексія Сюткіна, Єгора Мартиненка й Івана Іванова таки вдалося обігнати Вілімовскі у бігові. А от потужний чех і німець Джонатан Ціпф за місце у топ-3 билися до останнього.

На самісінькому фініші Сюткін пішов у контрнаступ і зміг випередити Ціпфа у боротьбі за срібну медаль.