УКР
App for android App for apple
Футбол рус
Подобається

Кучер: Потрібно уважно поставитися до матчу з Металістом

31/03/2016
Кучер: Потрібно уважно поставитися до матчу з Металістом

Захисник Шахтаря і збірної України Олександр Кучер поділився думкою щодо майбутнього матчу донецького клубу з Карпатами.

a
"Металіст? Звичайно ж, провівши певний період часу в команді, в серці залишається її частка. Стежу, переживаю за нинішню неприємну ситуацію. Напевно, для всіх було б краще, якби президентом залишався Олександр Ярославський. Упевнений, що позиції і завдання Металіста були б зовсім іншими. Сьогодні харків'янами керує шановний тренер Олександр Севідов. У складі такі відомі майстри як Володимир Прийомов, Олексій Полянський, Олександр Горяїнов. Знайомий з ними, періодично спілкуємося і зараз. Суперник не є для мене чимось невідомим", – сказав захисник"гірників".
"Матч першого кола? Легких ігор не буває, просто результат такої (5: 0, прим.). А так всім відомо, як противники налаштовуються на Шахтар. Всі горять бажанням і себе показати, і досягти результату. Якщо тоді було 5: 0, це не означає, що в п'ятницю нам просто. Гра на гру не схожа", – поділився думкою Кучер.
"Як потрібно підготуватися до матчу? По-перше, уважно поставитися до суперника, добре його вивчити. Тоді вийде не наступити повторно на знайомі граблі. І, звичайно, максимально реалізовувати ті моменти, які у нас будуть", – сказав футболіст.