УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Легально: вперше в історії будуть проводити бої без рукавичок

30/04/2018
Легально: вперше в історії будуть проводити бої без рукавичок

Перший вечір боїв пройде в штаті Вайомінг, США

У Шайенні, столиці штату Вайомінг, США відбудеться перший в історії легальний вечір боксерських боїв без рукавичок. Це перша офіційна подія такого роду починаючи з 1889 року.

Всього в рамках вечора заплановано 12 боїв. Повідомляється, що одним з учасників стане екс-чемпіон світу за версією IBF в легкій вазі 42-річний Пол Спадафора. Крім Спадафори в поєдинках візьме участь важковаговик Боббі Ганн, який раніше вже неодноразово брав участь в несанкціонованих боях без рукавичок і вважається чемпіоном у цьому виді єдиноборств.

Чинний боєць UFC Еліас Теодору став ринг-боєм під час жіночих боїв Invicta FC 28 в Юті (США). Це перший випадок в історії єдиноборств, коли таблички з раундами виносив чоловік.

"Чесно кажучи, я більше нервував, коли ніс табличку, ніж під час свого останнього бою. Під час бою я просто повинен залишатися собою. Але, з'являючись на рингу в якості ринг-боя, виходжу із зони комфорту. Я трохи побоювався реакції людей", – поділився враженнями Теодор.

Відзначимо, що бійцівські види спорту часто критикують через ринг-гьорлз. На думку критиків, відверті наряди дівчат приводять до сексуальної об'єктивації. Вирішенню цієї проблеми сприяє поява ринг-боїв.