УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Легендарна тенісистка Серена Вільямс показала рідкісне фото своєї маленької дочки

05/02/2019
Легендарна тенісистка Серена Вільямс показала рідкісне фото своєї маленької дочки

37-річна Серена Вільямс любить відпочивати від публічності в домашній обстановці, але при цьому не забуває радувати шанувальників цікавими знімками в Мережі.

Серена Вільямс – американська тенісистка, чотириразова олімпійська чемпіонка, володарка некалендарного Великого шолома і кар'єрного «Золотого шолома».  Молодша сестра чемпіонки світу Вінус Вільямс.

Серена Вільямс єдина спортсменка, яка змогла повернути колишні позиції після великої перерви у спортивній біографії.  У 2003-му тенісистка пережила величезне потрясіння через смерть зведеної сестри.

8 місяців дівчина не могла повернутися на корт.  А коли вийшла і почала повертати втрачені позиції, отримала прикру травму.  І знову пропуск довжиною в цілий сезон.

Але Серену не дарма називають легендою.  Вільямс знайшла сили для повного відновлення і знову зайняла першу сходинку в світовому рейтингу WTA.

Шанувальників спортсменки цікавлять не тільки її досягнення, а й її життя поза кортом.  Нещодавно 37-річна Серена Вільямс показала свою маленьку даочку Олімпію, що дуже порадувало її шанувальників.

Судячи по постах в Instagram, Вільямс вважає за краще проводити час вдома, приміряючи з донькою однакові наряди або просто валяючись на дивані.