УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Легендарний аргентинець незвично порівняв Мессі і Марадону

24/03/2018
Легендарний аргентинець незвично порівняв Мессі і Марадону

Батістута дав оцінку великим футболістам

Колишній форвард збірної Аргентини Габріель Батістута висловив свою думку з приводу порівнянь Ліонеля Мессі з Дієго Марадоною.

«Дієго був кращим. Він був символом Аргентини, причому не тільки у футболі. Він володіє харизмою, таланту і рідкісної фантазією.

Мессі, навіть якщо він гарний технічно – або, може бути, навіть краще, не може перевершити його. У Ліонеля немає харизми Марадони. Дієго міг управляти стадіоном, всі дивилися тільки на нього. Я грав з ним і можу сказати, наскільки вирішальним було його значення для команди.

Марадона – це поезія, Мессі – проза. Те, чого не вистачає Мессі – це з області фантастичного, казкового вимірювання. Навіть якщо він буде тренуватися щогодини, то не зможе досягти такого стану.

В минулому з приводу Мессі були сумніви, тепер ніяких суперечок бути не може. Він технічно досконалий, він забиває більше всіх. Але для мене він не Дієго і ніколи, мабуть, їм не стане», – сказав Батістута.

Додамо, що Марадона керував збірною Аргентини у 2008-2010 роках. Дієго тренував національну командау на ЧС і, звісно, за Аргентину тоді вже грав Лео Мессі.