Легендарний футболіст Ліонель Мессі оформив 50-й хет-трик в своїй кар’єрі

23/02/2019

Легендарний Ліонель Мессі оформив 50-й хет-трик в кар'єрі.

"Барселона" здобула вольову перемогу над "Севільєю" в чемпіонаті Іспанії.

В матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу "Севілья" приймала "Барселону". Господарі поля двічі виходили вперед, проте каталонці здобули вольову перемогу – 4: 2.

Рахунок на 22-й хвилині зустрічі відкрив півзахисник господарів Хесус Навас. Через чотири хвилини форвард "Барселони" Ліонель Мессі зрівняв рахунок. Але до перерви "Севілья" знову вийшла вперед – на 42-й хвилині гол забив захисник Габріель Меркадо. В середині другого тайму Мессі знову зрівняв зрівняв рахунок (67-а хвилина). А на 85-й хвилині Ліонель оформив хет-трик. У компенсований час відзначився нападник каталонців Луїс Суарес.

Таким чином, для 31-річного Мессі цей хет-трик став 50-м в кар'єрі: 44 – за каталонський клуб і 6 – за збірну Аргентини.

У Ліонеля тепер 25 голів у чемпіонаті Іспанії в нинішньому сезоні. В середньому для одного гола в Ла Лізі йому потрібно 75 хвилин. Аргентинець на 9 голів випереджає свого партнера по Барселоні Луїса Суареса. У всіх турнірах Мессі в поточній кампанії забив 33 голи за 32 матчі.