УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Легендарний німецький біатлоніст повертається в спорт

15/01/2019
Легендарний німецький біатлоніст повертається в спорт

Ерік Лессер та Сімон Шемпп поза складом.

Збірна Німеччини з біатлону оголосила склад на п’ятий етап Кубка світу, який пройде в німецькому Рупольдингу, про це повідомляє Sport1.de . У порівнянні зі складом на Обергоф, у німців одразу декілька замін.

До жіночої команди, як і очікувалося, повертається Лаура Дальмайєр — вона займе місце Надін Хорхлер, яка повертається на Кубок IBU. Окрім того Ванесса Гінц замінить Анну Вайдель, яка теж поїде в команду «Б».

Одразу три заміни в чоловічій команді, причому дві з них стосуються основних біатлоністів: Сімон Шемпп та Ерік Лессер не бігтимуть в Рупольдингу. Шемппа виключили зі збірної через слабкі результати, а Лессер поїхав до дружини, яка на днях народила.

Також в склад команди на Рупольдинг не потрапив Лукас Фратцшер, який повертається на Кубок IBU. Їх трьох замінять Філіпп Горн, Філіпп Наврат та Роман Реєс.

Повністю склад Німеччини на етап Кубка світу в Рупольдингу виглядає так:

Жінки: Францсиска Пройсс (№11), Ванесса Гінц (№17), Франциска Гільдебранд (№22), Каролін Горхлер (№32), Лаура Дальмайєр (№36), Деніз Германн (№42)

Чоловіки: Арнд Пайффер (№6), Бенедікт Долль (№8), Йоханнес Кюн (№25), Філіпп Горн (№52), Роман Реєс (№59), Філіпп Наврат (—)

На етапі Кубка світу в Рупольдингу на біатлоністів очікує спринтерська гонка, естафета та мас-старт.