УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Легендарного гравця в теніс прооперували у Лондоні

29/01/2019
Легендарного гравця в теніс прооперували у Лондоні

Він продовжує виступати попри нестерпний біль.

Відомий британський тенісист Енді Маррей переніс чергову операцію на стегні, біль в якому турбує спортсмена протягом останніх років.

Дворазовий олімпійський чемпіон з тенісу Енді Маррей переніс другу операцію на стегні. Більшу частину минулого сезону британець пропустив, відновлюючись після першої операції на тазостегновому суглобі.

"Вчора вранці в Лондоні я переніс операцію на тазостегновому суглобі. Відчуваю себе трохи пошарпаним, але сподіваюся, що це буде кінцем мого болю. Тепер у мене металеве стегно", – написав Маррей в соцмережах.

Після вильоту з Australian Open-2019 Енді Маррей оголосив про швидке завершення кар'єри. За словами 31-річного Мюррея, він хотів би піти після виступу на Вімблдонському турнірі.

 
 
 

 

 
 
 
 

 
 

 
 
 

I underwent a hip resurfacing surgery in London yesterday morning…feeling a bit battered and bruised just now but hopefully that will be the end of my hip pain 😀 I now have a metal hip as you can see in the 2nd photo 👉👉 and I look like I've got a bit of a gut in photo 1😂

Публикация от Andy Murray (@andymurray)

Нагадаємо, що в кінці минулого року Енді Маррей звільнив тренера, з яким став олімпійським чемпіоном. Маррей працював з Лендл в 2011-2014 роках, а в червні 2016 року відновив співпрацю з 57-річним фахівцем, який допоміг британцеві вдруге виграти Вімблдонський турнір і завоювати "золото" на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

До речі, минулої осені Енді Маррей вдруге став батьком. Його дружина Кім народила дівчинку. Енді і Кім зіграли весілля в квітні 2015 року, а в лютому 2016-го у них народилася донька Софія.