УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Легендарного тенісиста заарештували за звинуваченням у зґвалтуваннях

25/03/2015
Легендарного тенісиста заарештували за звинуваченням у зґвалтуваннях

1599337

Суд ПАР взяв під варту п'ятикратного переможця Вімблдону в парному розряді Боба Хьюїтта.

Він звинувачується в насильницьких діях сексуального характеру.

23 березня відбулися слухання, за підсумками яких суддя Берт Бам заявив, що три потерпілі жінки говорили правду. Подібність їхніх свідчень дозволяє припустити, що Хьюїтт діяв за заздалегідь відпрацьованою схемою. Бам наказав взяти колишнього тенісиста під варту, він свою провину не визнає.

У лютому цього року із заявою на 75-річного спортсмена звернулася жінка, якій Хьюїтт нібито давав уроки тенісу в 1990-х роках. За її словами, вона тренувалася у тенісиста з 14 до 17 років і була зѓвалтована прямо на корті.

Раніше проти Хьюїтта вже двічі висувалися аналогічні звинувачення. На нього було заведено кримінальну справу, а у 2012 році спортсмена виключили з Міжнародного залу тенісної слави, членом якого він був з 1992-го.

Хьюїтт є дев'ятикратним переможцем турнірів Великого шолома в парному розряді, в тому числі п'ять разів вигравав Вімблдон.

До 1964 року представляв на турнірах Австралію, але потім переїхав до ПАР і став виступати під прапором цієї країни. За кар'єру спортсмен заробив понад 600 тисяч доларів призових.