«Лестер» покарав «Манчестер Юнайтед» і здобув нічию

24/12/2017

«Манчестер Юнайтед» втратив перемогу в матчі проти «Лестера» в 19 турі чемпіонату Англії та відпустив «Манчестер Сіті» на відстань в 13 очок після завершення першого кола.

З перших же хвилин «Лестер» не соромився грати другим номером, сподіваючись на впевнену гру в обороні. В результаті, така тактика дала свої плоди, і на 27 хвилині «лисиці» провели фірмову атаку часів Клаудіо Раньєрі. О четвертій передачі м'яч був доставлений від своєї штрафної до володінь Давида Де Хеа, і Джеймі Варді впевнено реалізував вихід віч-на-віч.

Граючи за рахунком, команда Клода Пюеля ще більше сіла в оборону і пропущений м'яч був питанням часу. На 40 хвилині Хуан Мата скористався метушнею у штрафному майданчику суперника і пробив з-під двох захисників в дальній кут воріт Каспера Шмайхеля. На перерву команди пішли з рахунком 1:1.

Другу половину зустрічі знову активніше почали підопічні Жозе Моуріньо і зуміли вийти вперед. Все той же Мата класно виконав штрафний, оформив дубль і став реальним претендентом на звання кращого гравця матчу, але не тут-то було.

Манкуніанці відчули смак перемоги та почали тринькати моменти. Спочатку Джессі Лингард не влучив у порожні ворота, потрапивши в штангу, а потім, Маркус Решфорд не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. У перерві між цими моментами «Лестер» залишився в меншості після дурне вилучення Деніела Амарт'я. Півзахисник отримав дві жовті картки за чотири хвилини.

Правда, трибунам вдалося завести «Лестер», і команда почала грати набагато агресивніше в атаці. Більшість з них зводилися до навісів з флангу, і це дало свій результат. На 90 + 4 хвилині Марк Олбрайтон навісив, а Харрі Магуайр вирвав для своєї команди нічию.

В результаті, після 19 турів на рахунку «Манчестер Юнайтед» 42 очка, з якими команда Моуріньо йде на другому місці турнірної таблиці, відстаючи від «Манчестер Сіті» на 13 очок. У свою чергу, «Лестер» має 27 очок, відстаючи на сім пунктів від єврокубкової зони.