УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Леся Цуренко розповіла про перемогу над росіянкою

22/06/2018
Леся Цуренко розповіла про перемогу над росіянкою

У британському Бірмінгемі завершився матч 2-го кола тенісного турніру Nature Valley Classic серії WTA, в якому зустрічалися українка Леся Цуренко і Дарина Касаткіна з Росії.

Матч завершився перемогою українки в трьох партіях – 1: 6, 6: 3, 6: 3.

Матч тривав 1 годину 42 хвилини. Примітно, що Касаткіна коштує набагато вище українки в світовому рейтингу і цей результат можна назвати сенсацією.

Грати з Касаткиной було дуже важко. Вона така талановита, а також мій хороший друг. Я відчула на собі всю варіацію її ударів. У першому сеті у мене було багато труднощів, я думала, мовляв, а що я ще можу зробити? І в підсумку сказала собі: "Гаразд, ти роби те, що можеш". Терпіння було ключовим фактором, – заявила українська спортсменка.

Вона підкреслила, що грала з позитивним настроєм і вірила, що все вийде.

Я великий фанат її тенісу, ми хороші друзі, я рада за Дар'ю і її результати. І для мене сьогодні це просто відмінна перемога ще й тому, що суперниця настільки хороша, – зазначила Цуренко.

Також Цуренко розповіла про майбутню гру з барбора заглавова-стрицова.

Це точно буде дуже важкий матч, але я чекаю його. У Нью-Хейвені ми зустрічалися кілька років тому, але то був хард, тому я навіть не хочу порівнювати, – сказала Цуренко.

Українська тенісистка Катерина Бондаренко не змогла вийти у фінал кваліфікації на турнірі в Бірмінгемі.