УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Ліга чемпіонів ЕГФ з гандболу: список учасників

09/06/2018
Ліга чемпіонів ЕГФ з гандболу: список учасників

Європейська Федерація гандболу опублікувала список клубів, які подали заявки на участь в Лізі чемпіонів 2018/2019.

Виступити в кращому клубному турнірі Європи прагнуть 34 команди з 23 країн Старого світу. Прийом заявок завершився 5 червня. Від України право виступити в Лізі чемпіонів завоював чемпіон країни – "Мотор". Клуб сподівається на включення в одну з двох найсильніших груп ( "А" або "В"). Відповідні переговори з функціонерами ЄГФ вже були проведені. Остаточне рішення Європейська федерація оголосить протягом місяця.

ЄГФ розгляне всі заявки і затвердить остаточний список учасників Ліги чемпіонів 18 червня на засіданні виконкому ЄГФ. Жеребкування кваліфікаційної стадії відбудеться 27 червня у Відні, жеребкування групового етапу – 29 червня також в столиці Австрії.

У груповому раунді Ліги чемпіонів, як і в минулому році виступлять 28 команд. Формат також залишиться без змін: дві групи ( "А" і "В") по 8 команд і дві групи ( "С" і "D") по 6 команд.

ЄГФ заявляє, що заявки на участь в Ліги чемпіонів будуть розглядатися виходячи з восьми критеріїв: арена, телебачення, місце в національному чемпіонаті, глядачі, виступ в єврокубках ЄГФ, спонсорський потенціал, виконання норм, преса.

У списку на участь в Лізі чемпіонів, який ґрунтується на рейтингу ЄГФ, знаходяться 22 команди: 20 переможців національних чемпіонатів, а також віце-чемпіони Німеччини та Іспанії. Ще 12 команд подали заявки на Лігу чемпіонів через національні федерації.