УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Ліга Чемпіонів кардинально змінює формат: що потрібно знати

01/09/2018
Ліга Чемпіонів кардинально змінює формат: що потрібно знати

Починаючи з нинішнього сезону матчі Ліги Чемпіонів розпочинатимуться о 19:55 і 22:00 замість 21:45. На думку УЄФА, така зміна в регламенті змагань дозволить глядачам охопити більшу кількість матчів і таким чином зробить найпрестижніший європейський турнір ще цікавішим.

У кожному турі 4 з 16 матчів будуть починатися о 19:55 за київським часом. До речі, свій перший домашній матч проти "Хоффенхайма" "Шахтар" стартує саме в цей час.

Раніше повідомлялося, що УЄФА планує з 2021 року заснувати новий єврокубковий турнір, повідомляє видання Bild. Цей турнір стане доповненням до Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Таким чином, УЄФА прийняв рішення реформувати єврокубковий календар.

За інформацією джерела, кількість команд-учасниць основного раунду Ліги чемпіонів залишиться колишнім – 32, в Лізі Європи гратимуть 32 клубу замість нинішніх 48.

В новому змаганні, назва якого поки не повідомляється, виступлять також 32 клубу. Автори ідеї створення нового турніру хочуть спростити доступ на євроарену для клубів зі Скандинавії і Східної Європи, але обійтися без розширення Ліги Європи.