Ліга чемпіонів: Ювентус програв в Барселоні, розгроми від Челсі і ПСЖ

13/09/2017
no-cover

У вівторок, 12 вересня, офіційно стартував новий сезон основної стадії найпрестижнішого єврокубка – Ліги чемпіонів.

Фаворит групи А Манчестер Юнайтед без особливих проблем взяв три очки в матчі першого туру проти швейцарського Базеля. Манкуніанці відправили три голи в ворота суперника. У першому таймі забив Маруан Феллайні, у другому – Ромелу Лукаку і Маркус Рашфорд. В іншому поєдинку цієї групи Бенфіка досить несподівано поступилася ЦСКА, ведучи в рахунку по ходу зустрічі.
У групі B фаворити, ПСЖ і Баварія, спокійно здобули перемоги. Парижани ще в першому таймі забезпечили собі результат в виїзному матчі з Селтіком (відзначилося все атакуюче тріо – Мбаппе, Кавані і Неймар), а в другому добили суперника ще двома голами. Баварія ж дуже впевнено здолала Андерлехт, який практично весь матч провів у меншості.

Лондонський Челсі, який є головним претендентом на перше місце в групі С, познущався над своїм суперником – Карабахом. Якщо в першому таймі Пенсіонери ще стримували себе, відзначившись лише двома голами, то в другому повеселилися на славу, закінчивши поєдинок принизливими 6:0. Ще в одному матчі цієї групи Рома і Атлетіко розписали мирову, так і не відзначившись забитими голами.

Ну і в заключній групі першого ігрового дня було зіграно центральний поєдинок всього туру – Барселона приймала Ювентус. Синьо-гранатовим вдалося взяти переконливий реванш за поразку, якої команда зазнала в минулому сезоні. Підопічні Ернесто Вальверде тричі змушували Буффона виймати м'яч з воріт, а головним героєм зустрічі став Ліонель Мессі, записавшись на свій рахунок дубль. Ну а в іншому матчі групи D Спортинг впорався в Греції з місцевим Олімпіакосом, який лише під кінець матчу згадав як грати в футбол.

Селтік – ПСЖ 0:5
Голи: Неймар, 19, Мбаппе, 34, Кавані, 40 (пенальті), 85, Люстіг, 83 (автогол)
Челсі – Карабах 6:0
Голи: Педро, 5, Дзаппакоста, 30, Аспілікуета, 55, Бакайоко, 71, Батшуайі, 76, 82
Рома – Атлетіко 0: 0
Барселона – Ювентус 3:0
Голи: Мессі, 45, 69, Ракітіч, ​​56
Олімпіакос – Спортинг 2:3
Голи: Пардо, 89, 90+3 – Думбія, 2, Мартінш, 13, Фернандеш, 43