Ліверпуль знову обіграв Манчестер Сіті і продовжив казку

11/04/2018

"Мерсисайдці" пройшли в півфінал Ліги чемпіонів

10 квітня в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті "Етіхад Стедіум" грав з Ліверпулем. Перша зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь Ліверпуля, а тому ситуація підштовхувала команду Жозепа Гвардіоли атакувати і забивати.

Господарям поля вдалося забити швидкий гол. Вже на 2-й хвилині відзначився точним ударом Габріел Жезус. Бернарду Сілва міг подвоювати перевагу, але стійка зіграла за Ліверпуль. Під завісу першого тайму гості могли відігратися, але Алекс Окслейд Чемберлен не реалізував можливість.

Втім "мерсисайдці" зробили те, що мали зробити у другому таймі. Спочатку Мохамед Салах зрівняв рахунок на 56-й хвилині і тим самим психологічно зламав Сіті. Після цього гола команда Юргена Клоппа заграла надійніше і почала навіть більше пресингувати на відміну від першого тайму. Такий малюнок гри вплинув на результат. На 77-й хвилині Роберто Фірміно вивів Лівер вперед! 1:2 – гра завершилася перемогою Ліверпуля, який пройшов у півфінал Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, у першому матчі команда Юргена Клоппа шокувала хлопців Пепа Гвардіоли. Вже на 31-й хвилині рахунок був 3:0. Голами відзначились Мохаммед Салах, Алекс Окслейд-Чемберлен та Садіо Мане.

В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів обидві англійські команди знищили своїх суперників. Ліверпуль обіграв Порту за сумою двох матчів з рахунком 5:0, а Ман Сіті виніс Базель (5:2).

Жеребкування півфіналів пройде 13 квітня у Ньоні. У 1/2 фіналу пари визначаються сліпим жеребом без попереднього посіву, так що один з одним можуть зустрітися представники однієї асоціації.

Манчестер Сіті жодного разу не перемагав у Лізі чемпіонів. Найвище досягнення "городян" – півфінал турніру у 2016 році. Тоді манчестерці поступились майбутньому чемпіону Реалу.

Ліверпуль є п'ятиразовим переможцем Ліги чемпіонів. Востаннє англійська команда перемагала у найпрестижнішому клубному турнірі Європи у 2005 році. Тоді Ліверпуль відігрався після рахунку 0:3 на користь Мілана.

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні Олімпійський у Києві. Призовий фонд турніру у цьому році складає 1,3 млрд доларів.

Переможець Ліги чемпіонів 2017/18 як представник УЄФА братиме участь у Клубному чемпіонаті світу ФІФА 2018, який пройде в Об'єднаних Арабських Еміратах, і також отримає право зіграти проти переможця Ліги Європи УЄФА 2017/18 в Суперкубку УЄФА 2018, який пройде в Талліні.