УКР
App for android App for apple

Ломаченко дав прогноз на бій Усик – Гассієв

23/03/2018
Ломаченко дав прогноз на бій Усик – Гассієв

Олександр Усик проведе бій проти Мурата Гассієва в фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії

Чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) вважає Олександра Усика (14-0, 11 КО) фаворитом в поєдинку проти Мурата Гассієва (26-0-0, 19 KO), який відбудеться в рамках Всесвітньої боксерської суперсерії (World Boxing Super Series).

"Цей бій буде не з легких для Усика. Але я думаю, якщо він покаже свої найкращі навички та вміння, то легко зможе перемогти", – сказав Ломаченко.

Чемпіон світу у важкій вазі за версіями WBO і WBC Олександр Усик (14-0, 11 КО) і володар титулів IBF і WBA Мурат Гассієв (26-0-0, 19 KO) проведуть бій в фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії (World Boxing Super Series), який відбудеться 11 травня в Джидді (Саудівська Аравія). На кону бою Усик – Гассієв буде п'ять поясів.

Усик проводить свій підготовчий тренувальний збір в Барселоні (Іспанія). Відзначимо, це перший збір українця в Іспанії, раніше вони проводилися в Україні або США.

На своїх сторінках в соціальних мережах Усик ділиться фотографіями та відео, де показує свої тренування, а також відпочинок.

В Instagram Усик опублікував мотиваційне відео, і розповів, що допомогло йому досягти успіху.

"Ніколи не відкладай плани на потім, вставай і починай боротися за своє майбутнє вже зараз! Саме постійна праця допомогла мені досягти певних висот і продовжувати рухатися далі", – підписав відео Усик.

Нагадаємо, що Мурат Гассієв буде готуватися до цього бою в США.

 

Никогда не откладывай планы на потом, вставай и начинай бороться за своё будущее уже сейчас! Именно постоянный труд помог мне достичь определённых высот и продолжать двигаться дальше ? #usyk #usyk17

Публикация от Usyk Aleksandr (@usykaa)