УКР
App for android App for apple

Ломаченко розповів, чого хоче досягти в боксі

06/12/2017
Ломаченко розповів, чого хоче досягти в боксі

Василь Ломаченко хоче стати обличчям боксу своєї єри

Чемпіон світу у другій напівлегкій вазі за версією WBO Василь Ломаченко (9-1, 7 КО) розповів, чого хоче досягти в боксі. Боксер заявив, що хоче, щоб його ім'я асоціювалося з боксом.

 
"Хочу, щоб після завершення кар'єри, бокс асоціювали з моїм ім'ям. Це моя мрія в професійному боксі. Я хочу бути обличчям боксу своєю єри.

Мій батько має свою думку, а я маю свою, іноді між нами виникають проблеми. Коли мені було 6 років, я запитав у нього, що краще виграти Олімпійські ігри або титул чемпіона світу, він відповів: "Звичайно, Олімпійські ігри".

Він завжди штовхав мене в інші види спорту. Він говорив мені: "Іди пограй в футбол, пограй в баскетбол". У 11 років я сказав: "Стоп, я хочу бути боксером, я хочу бути чемпіоном і мені потрібен тренер", – розповів Ломаченко.

Нагадаємо, 9 грудня Василь Ломаченко проведе бій проти володаря титулу WBA у другій найлегшій вазі Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 КО). На кону бою – титул Ломаченка, який він буде захищати четвертий раз.

Бій Ломаченко – Рігондо пройде на арені театру Madison Square Garden в Нью-Йорку (США). Ломаченко та Рігондо проведуть додаткове зважування в день бою.

На думку букмекерів, Ломаченко є безперечним фаворитом цього поєдинку. Але Рігондо впевнений, що у нього є все для перемоги над Ломаченком. Сам Ломаченко назвав бій з Рігондо великим викликом для себе.