УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Лукашенко винайшов допінг для білоруських спортсменів: в Україні його вистачає

29/03/2018
Лукашенко винайшов допінг для білоруських спортсменів: в Україні його вистачає

Президент Білорусії зробив цікаву пропозицію

Харчування спортсменів — одна з найважливіших складових їх правильної підготовки. Про це президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив сьогодні під час спілкування з олімпійськими та паралімпійськими чемпіонами країни.

«Як вони будуть виступати? Це ж ненормально. Сало вам треба тримати на етапах Кубка світу в холодильнику, нормальний шматок сала, щоб ви могли після старту забігу, важкого тренування шматок сала і чорного білоруського хліба з'їсти, а не пончики і морозиво. Нормальне харчування для спортсменів — це питання номер один. Ось сало — це найкращий білоруський допінг», – цитує Лукашенка кореспондент БелТА.

Нагадаємо, ВАДА в минулому році почало розслідування законності виграних медалей китайськими спортсменами в 1980-х і 1990-х роках, повідомляє Inside the Games. Колишній лікар Олімпійської збірної Китаю Сюе Іньсян заявив, що медалі, які команда виграла в цей проміжок часу, були завойовані завдяки системі підтримки допінгу у всіх видах спорту.

79-річний Іньсян, який залишив Китай два роки тому і шукав політичного притулку в Німеччині, сказав в інтерв'ю телеканалу ARD, що спортсмени у віці від 11 років входять до числа більш ніж 10 000 чоловік, введених в обов'язкову схему допінгу.

Ця інформація викликала стурбованість з приводу ситуації з допінгом у нинішній команді Китаю, враховуючи те, що через чотири роки в країні пройдуть Зимові Олімпійські і Паралімпійські ігри.

Раніше Китайське антидопінгове агентство стверджувало, що в минулому році воно провело рекордні 17 000 тестів у спробі запобігти можливість вживання допінгу.