“Лунін знову на висоті”: Реал одержав феєричну перемогу над Ювентусом

05/08/2018

Мадридський "Реал" завдав поразки туринському "Ювентусу" в матчі Міжнародного Кубка чемпіонів

Матч проходив на стадіоні "Федекс Філд" в Меріленді, США.

Відзначимо черговий "сухий" матч у виконанні українського новачка мадридців Андрія Луніна. Він вийшов на поле в середині другого тайму і відіграв свою частину поєдинку "на нуль", здійснивши декілька "сейвів".

"Реал" – "Ювентус" – 3:1 (1:1)

Голи: Бейл 39, Асенсіо 47, 56 – Карвахаль 12 (автогол)

"Реал": Навас (Лунін 64), Карвахаль (Одріосола 46), Начо (Леон 78), Хавьєр Санчес (Едегор 78), Регілон, Кроос (Льоренте 46), Вальверде, Бейл (Лукас 46), Себальос (Майораль 64), Іско (Асенсіо 46), Бензема (Вінісіус Жуніор 46)

"Ювентус": Щесни (Перін 63), Де Шильо, Бенатіа (Ругані 63), Кьєлліні (Барцальї 72), Сандро, Хедіра (Фагіолі 46), Пьяніч (Фернандес 71), Маркізіо, Бернардескі, Фавіллі (Перейра да Сілва 63), Канселу

Попередження: Бенатіа 6, Сандро 33, Регілон 81

Раніше, в рамках Міжнародного кубка чемпіонів Реал проводив матч проти Манчестер Юнайтед.

З перших хвилин місце в воротах мадридців зайняв Кіко Касілья, однак відразу після перерви на поле вийшов український воротар Андрій Лунін.

Таким чином, Лунін провів свій перший матч за Реал.

Матч закінчився перемогою МЮ 2: 1, але обидва голи були пропущені в першому таймі.