УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

“Любить котів і має тривалі стосунки з моделлю”: як живе перша ракетка України Олександр Долгополов

25/06/2018
“Любить котів і має тривалі стосунки з моделлю”: як живе перша ракетка України Олександр Долгополов

Прийнято вважати, що фізкультура – це добре. Спорт – це те, що гідне поваги. А от великий спорт – це дуже погано. Причина цьому така: якщо спорт стає не лише твоїм хоббі, але і професією, то іншим сферам життя так чи інакше буде приділятися менше уваги. Але це можна залишити на особистий розсуд кожного, адже ми самі вирішуємо, який життєвий шлях обирати. І тоді байдуже, навіть якщо це не схвалює цілий світ.

Сьогодні ми розповімо про спортсмена, про якого чомусь мало говорять у пресі. Олександр Долгополов – перша ракетка України серед чоловіків.  Він не так часто як інші спортсмени спілкується з журналістами, проте це не заважає Олександру мати армію фанатів. Проте багатьох із них цікавлять не тільки спортивні досягнення Долгополова, але і подробиці особистого життя, які сам Олександр ретельно приховує від людських очей.

Проте дещо нам таки вдалося дізнатися. От уже чотири роки Олександр Долгополов має стосунки з моделлю, яку звуть Олександра. Молоді люди живуть разом, проте про весілля поки що не йдеться. В одному із нечисленних інтерв'ю, спортсмен проговорився, що їм із партнеркою поки що добре і без свідоцтва про шлюб. Також Саша зізнався, що в їх стосунках мало романтики, оскільки сам він по натурі людина не дуже романтична, швидше прагматик з гострим розумом.

Мало хто знає, але тенісист має цікаве хобі. Він захоплюється рідкісними видами кішок. Вдома в Олександра Долгополова живе улюбленець Пабло. Пабло – дикий кіт-сервал. Спортсмен зізнається, що таке задоволення обходиться йому недешево, адже кіт такої породи має потребу з'їдати кілограм м'яса на добу. Але для Пабло Долгополов не шкодує нічого. Він вважає себе забезпеченою людиною, але каже, що найголовніше, це не клуби, машини і яхти, як прийнято вважати, а турбота про своїх близьких, а також відповідальність за тих, кого ми приручили.

Також Олександр зізнається, що він – людина замкнута і не надто любить шумні компанії. Проміжки між змаганнями і тренуваннями він заповнює спілкуванням із близькими. Батько Саші – Олександр Долгополов-старший – теж у минулому відомий тенісист.

Маємо надію, що з таким підходом до життя тенісист обов'язково буде щасливим, а його кар'єра складатиметься якнайуспішніше.

Hey @wimbledon,could we get a wc for Pablo?? purest grass court player of them all #tenniscat

Публикация от Alex Dolgopolov AKA "THE DOG" (@alexdolgopolov)

Perth,here we come!?? Перт,мы летим к вам! ???? #THEDOG #THEDOGTEAM #THEDOGAUSTRALIA#HOPMANCUP

Публикация от Alex Dolgopolov AKA "THE DOG" (@alexdolgopolov)