УКР
App for android App for apple

Люблю бути найкращим з найкращих: Ломаченко зізнався, заради чого займається боксом

12/02/2018
Люблю бути найкращим з найкращих: Ломаченко зізнався, заради чого займається боксом


Чемпіон світу у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко заявив, що прагне увійти в історію боксу і залишити свій слід в цьому спорті. Про це він розповів під час прес-конференції в Києві.

 
"Я люблю бути найкращим з найкращих, я прагну до цього, і я протягом всієї своєї кар'єри хочу бути таким. І якщо ти на вершині, якщо займаєшся своєю улюбленою справою, то ти повинен робити це найкраще, ти повинен бути номером один. І те, що мене визнають найкращим – це саме те, заради чого я займаюся боксом.

У мене є мотивація бути найкращим, залишити свій слід в історії всесвітнього боксу. Це саме та мотивація, яка змушує працювати над собою і битися", – рассказазал Ломаченко.


Нагадаємо, свій останній бій Ломаченко провів 9 груд 2017 року проти кубинця Гільєрмо Рігондо. Ломаченко достроково переміг Рігондо і четвертий раз захистив свій титул. Ломаченко здобув перемогу технічним нокаутом: Рігондо відмовився продовжувати бій після шостого раунду. Рігондо розповів, чому відмовився продовжувати бій з Ломаченком.