Манчестер Сіті поступився вдома Базелю: Зінченко зіграв повністю матч

08/03/2018

"Городяни" все одно вийшли в чвертьфінал ліги чемпіонів

7 березня на "Етіхад Стедіум" Манчестер Сіті грав з Базелем у рамках повторної зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перший поєдинок у Швейцарії завершився на користь "городян" з рахунком 4:0, а тому Жозеп Гвардіола дозволив собі випустити наполовину основний склад. Отримав можливість проявити себе в матчі і українець Олександр Зінченко, який відіграв усі 90 хвилин.

Для Ман Сіті гра почалася добре – Габріел Жезус відкрив рахунок вже на 8-й хвилині, але після цього у господарів м'яч не особливо йшов у ворота. А швейцарці змогли зрівняти рахунок ще в першому таймі після того, як відмінно пробив по воротах Клаудіо Браво Мохамед Ельюнуссі. Команди на перерву пішли з рахунком 1:1.

Цікаво, що у другому таймі швейцарцям вдалося вийти вперед – голом після удару в ближній кут відзначився Міхаель Ланг, який зробив рахунок 1:2 на користь гостей. Сіті не зміг зрівняти рахунок і як підсумок – свято на швейцарських вулицях! Базель – одна з небагатьох команд, яким вдалося перемогти в цьому сезоні Манчестер Сіті. Ну а команда Жозепа Гвардіоли хоч і програла все одно з гарним доробком пройшла в наступний раунд.

У Лізі чемпіонів вже визначились перші чвертьфіналісти. Мадридський Реал повторно обіграв ПСЖ з рахунком 1:2 (5:2 – за сумою двох матчів), а Ліверпуль зіграв у нульову нічию з Порту (5:0 у підсумку).

Жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів відбудеться 16 березня, коли визначаться усі переможці 1/8 фіналу. Донецький Шахтар має усі шанси на вихід, адже у першому матчі в Харкові "гірники" перемогли Рому з рахунком 2:1.

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні Олімпійський у Києві. Призовий фонд турніру у цьому році складає 1,3 млрд доларів.

Переможець Ліги чемпіонів 2017/18 як представник УЄФА братиме участь у Клубному чемпіонаті світу ФІФА 2018, який пройде в Об'єднаних Арабських Еміратах, і також отримає право зіграти проти переможця Ліги Європи УЄФА 2017/18 в Суперкубку УЄФА 2018, який пройде в Талліні.