УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Марта Костюк розповіла про свої враження від Wimbledon

27/06/2018
Марта Костюк розповіла про свої враження від Wimbledon

Українка зауважила, що хоче не просто перемагати і бути першою, а отримувати задоволення від процесу

Вчора Марта Костюк в першому раунді кваліфікації Wimbledon обіграла американку Лорен Девіс. Сьогодні вона зустрінеться з ще однією представницею США Крісті Ан.

ПОПУЛЯРНЕ: “Тигр”: Ломаченко ногою зламав бетонний стовп

Українка поспілкувалася з прес-службою Wimbledon після вчорашнього матчу:

«Приємне відчуття після перемоги, але намагаюся не надавати зараз на себе тиску.

Якщо згадувати про те, як проходила кваліфікацію в Австралії, то увагу – це нормально, але ті очікування, які були у людей від мене, здавалися просто божевільними. Якщо я програвала і через два дні публікувала в соціальних мережах фотографію з пляжу або щось в цьому роді, то мені писали, що я повинна йти тренуватися, а не відпочивати. Коли відчуваєш такий тиск від людей, то дуже складно стає. Зараз намагаюся як би сховатися від цього, раніше мені це не вдавалося.

Коли програла матч в Празі, який повинен був вигравати, після цього все зіпсувалося. Програла і була в такому настрої, мовляв, про, Господи, я не знаю, як грати в теніс. Зараз граю в кваліфікації і у мене є почуття:

"Боже, знову ця кваліфікація, чому я так погано граю?".

Тому що, думаю, багато гравців пишаються, мовляв, вони в кваліфікації Grand Slam, але я не така. Думаю скоріше так:

"Чому я граю настільки погано, що виявилася в кваліфікації?". Але потрібно справлятися зі злетами і падіннями, просто потрібно пройти через багато. На якомусь етапі ти починаєш про це говорити. Розмова мені допомагає. Провела кілька днів у Івана Любичича, це мені допомогло. Я з ним тренувалася, ми розмовляли. Він дуже позитивна людина, ми спілкувалися багато і це допомогло.

Про цілі і своє майбутнє не мрію. Не можу так робити. Не такого складу людина, яка так чинить. Що б не сталося, постараюся зробити краще, що можу. У мене немає такого, що хочу бути першою ракеткою світу. Не думаю, що якщо їй стану, то буду найщасливішою людиною в світі. Можливо, буду номером один і при цьому буду так нещасна. Ось, що я думаю. Для мене важливо просто отримувати задоволення від усього цього процесу. Це доводиться робити. З самого початку я не насолоджувалася всім цим. Мені подобався теніс, я його любила, але не отримувала задоволення, тому що я перфекціоніст, все повинно бути ідеально. Але зараз мені потрібно це робити, тому що в іншому випадку я закінчу цим займатися через рік або два.

Як мені подобається виступати на траві? Відчуваю, що вже скоро це буде моїм найулюбленішим покриттям », – цитує Марту Костюк" Великий теніс України ".