Марта Костюк встановила рекорд

24/04/2018

Марта Костюк – наймолодша тенісистка в основній сітці Штутгарта

Українська тенісистка Марта Костюк, 15-річна сенсація Australian Open-2018, пробилася в основну сітку турніру в Штутгарті категорії WTA Premier з призовим фондом $776,000. Таким чином, Костюк стала наймолодшою тенісисткою в основній сітці Штутгарта з 1995 року.

Костюк вийшла в основну сітку турніру, обігравши в трьох сетах 35-у ракетку світу Алізе Корне.

Вона стала наймолодшою тенісисткою, яка виступала на цьому турнірі за останні 23 роки. До неї в 1995 році в основну сітку Штутгарта пробивалися 15-річні Мартіна Хінгіс і Мартін Вейнгартнер.

У першому колі змагань Марта Костюк зіграє проти німкені Антоні Лоттнер, а в другому колі може зустрітися з переможцем пари Гарсія-Шарапова.

Перемоги Марти Костюк
Це вже третя велика перемога в кар'єрі Марти Костюк, раніше вона перемагала 26-ю на той момент ракетку Дарину Гаврилову в Кубку Федерацій і 27-ю Шуай Пен на Australian Open.

Крім того, Марта Костюк стала наймолодшою учасницею третього кола турніру серії Великого шолома за останні 20 років. У матчі 1/16 фіналу Australian Open Костюк поступилася в дербі першій ракетці України Еліні Світоліній.

Бойкот змагань в Росії
Марта Костюк принципово відмовилася виступати на турнірах в Росії. Костюк оголосила бойкот змагань в Москві та Санкт-Петербурзі через агресію РФ на Донбасі.

"Так, була пропозиція виступити на відомих турнірах, але я відмовилася. І поки на Сході будуть бойові дії, я вважаю недоречним брати участь в змаганнях, що проводяться в Росії", – сказала Костюк в інтерв'ю виданню Главком.

Нагадаємо, раніше Марта Костюк відверто висловилася про війну України з РФ.

"Звичайно, люди за кордоном цікавляться подіями в Україні. Більшість переконані, що всі проблеми на Сході та Півдні України йдуть з Кремля. Співчувають і підтримують. Мені дуже боляче дивитися на людей, які там страждають.

Я захоплююся героїзмом наших солдат, волонтерів, людей, які віддають своє життя за нашу Батьківщину. Це дає мені сили і впевненості на тенісному корті. Мені є на кого рівнятися, брати приклад і захищати Україну на тенісному фронті", – сказала Костюк в інтерв'ю Главкому.