УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Матч Ліги чемпіонів розсудять арбітри з України

21/03/2018
Матч Ліги чемпіонів розсудять арбітри з України

Катерина Монзуль працюватиме на важливому матчі

У Манчестері та Монпельє відбудуться перші чвертьфінальні зустрічі жіночої Ліги чемпіонів сезону-2017/18. В Англії зустрінуться місцевий Манчестер Сіті та шведський Лінчепінг, а у Франції Монпельє прийматиме англійський Челсі.

Працювати на другому матчі буде бригада арбітрів на чолі з українкою Катериною Монзуль.

На лініях їй будуть допомагати співвітчизниця Марина Стрілецька та румунка Міхаела Тепуша. У ролі резервного арбітра виступить також представниця України – Катерина Усова.

Вирішальна битва за трофей відбудеться 24 травня у Києві на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського.

Нагадаємо, на офіційному сайті УЄФА опубліковано представлення Києва, як міста,  в якому відбудеться фінал Ліги чемпіонів.

Згідно сайту, Київ – це місто з безліччю церков і зелених територій, безпечний і дешевий з населенням 2,8 мільйона чоловік. Місце народження великих Олега Блохіна і Валерія Лобановського.

Місто, засноване як торгове поселення, розташоване на берегах Дніпра і знаходиться практично посередині між Нью-Йорком і Шанхаєм.

Повідомляється, що по місту курсують автобуси, тролейбуси, трамваї, а під землею постійно розширюється система метрополітену, який "славиться чистотою і барвистою обробкою. Метро – набагато більш швидкий транспорт у порівнянні з автобусом, який змушений боротися з міськими пробками".

Гостям столиці України рекомендують пройтися по Андріївському узвозу, Хрещатику, Маріїнського парку і Пейзажній алеї.

Щодо їжі, то оглядачі радять скуштувати борщ з пампушками з часником, а на друге взяти вареники чи галушки, а також київську перепічку – "особливий вид сосиски в тісті, яку продають в єдиному місці на розі Хрещатика і вулиці Хмельницького і її легко впізнати по величезній черзі".