Матч-рекордсмен: Англія – Панама здивували вболівальників

24/06/2018

Збірна Панами вперше забила гол на муіндіале, а Англія вперше на чемпіонаті світу забила п'ять м'ячів за одну гру

Сьогодні, 24 червня, на чемпіонаті світу з футболу відбувся найдивніший матч за весь час. Збірна Англії виграла у збірної Панами з рахунком 6: 1, причому для обох команд рахунок став рекордним.

Для Панами – тому що це перший гол, забитий збірною на мундіалі. Для Англії – тому що це перший мундіаль, на якому збірна забила п'ять м'ячів в одному матчі.

Англія відкрила рахунок на дев'ятій хвилині, коли захисники Джон Стоунз з подачі Кирана Тріпп'єр пробив головою.

На 16 хвилині непогано атакував панамський півзахисник Едгар Барсенас, але не вистачило точності.

На 20 хвилині арбітр призначив пенальті у панамські ворота – вельми спірне, треба сказати. Бив Гаррі Кейн, 2: 0.

З цього пенальті на поле і почався театр абсурду. Відчуття було таке, що збірна Панами дозволила англійцям тренуватися відпрацьовувати удари на себе. Панамці не йшли в атаку і не особливо старалися закрити свої ворота.

Результат закономірний: на 36 хвилині – гол півзахисника Джессі Лінгард, м'яч зрикошетив від штанги прямо в ворота, на 40 хвилині – гол Стоунз, причому після сейва, на 45 + 1 хвилині
– рік Кейна в ту ж дев'ятку, що і в пенальті на 20-й.

Отже, рахунок на табло став 5: 0, і це тільки в першому таймі. Суддя продовжив агонію на одну хвилину. Було не дуже зрозуміло, чи вийдуть команди на поле після перерви, і якщо так, то навіщо. Проте, вони вийшли.

І Панама стала грати краще. Так, на 62 хвилині Англія забила шостий гол, але, по-перше, Панама почала блокувати атаки англійців, по-друге, сама провела дві дуже непогані атаки на 66 і 75 хвилинах. Відзначилися Мурільо і Торрес.

А на 78 хвилині Панама забила той самий історичний дебютний гол на чемпіонаті світу. Після подачі Авіли зі штрафного Феліпе Балою відправив м'яч прямо в ворота, 1: 6.

Абсолютно незрозуміло було, навіщо арбітр додав до цього дійства чотири хвилини. Але, мабуть, щось він відчував, тому що на 90 + 4 хвилині Родрігес цілком міг би забити другий. На жаль, не вийшло.