Матч Рома – Шахтар судитиме іспанець з українським прізвищем

11/03/2018

Поєдинок між римською та донецькою командами відбудеться 13 березня

У найближчий вівторок, 13 березня, донецький Шахтар проведе гостьовий матч проти італійської Роми у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. УЄФА вже призначив рефері на цю зустріч.

Головним арбітром поєдинку буде іспанець Альберто Ундіано Мальєнко. У поточному сезоні 44-річний Мальєнко вже працював на матчі Шахтаря, коли донецький клуб грав у гостях у Фейєноорда, в Роттердамі, на груповому етапі Ліги чемпіонів (2:1). У тій зустрічі іспанець видалив захисника гірників Ярослава Ракицького.

На матчі з Ромою допомагати Мальєнко будуть його співвітчизники Роберто Алонсо і Хуан Юсте. Додаткові асистенти – Хуан Мартінес Мунуера і Хосе Санчес. Четвертий арбітр – Рауль Кабанеро.

Альберто Ундіано Мальєнко народився 8 жовтня 1973 року в Іспанії, у Памплоні. У вільний від суддівства час працює соціологом. Володіє іспанською, англійською та французькою мовами. У 26 років став наймолодшим арбітром іспанської Прімери. Арбітр ФІФА, судить міжнародні матчі з 2004 року. Один з арбітрів розіграшу фінальної стадії Чемпіонату світу-2010 у ПАР. У середньому за гру показує 4,13 жовтої і 0,11 червоної карток, максимум — десять жовтих і одна червона.

Робота Альберто Ундіано Мальєнко у центральному матчі чемпіонату Іспанії Барселона – Атлетіко Мадрид:

Нагадаємо, 21 лютого в Харкові на стадіоні "Металіст" в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зустрічалися донецький Шахтар і римська Рома.

У першому таймі ігрова перевага була за італійцями, які на 41-й хвилині вийшли вперед завдяки голу Дженгіза Ундера.

Після перерви Шахтар додав, що втілилося у два забитих голи. Спочатку Факундо Феррейра вдало зіграв на вістрі атаки, а потім Фред точним ударом зі штрафного зробив рахунок 2:1. Гра так і завершилася.