УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Матч Світоліна-Бузарнеску закінчився справжньою трагедією

09/08/2018
Матч Світоліна-Бузарнеску закінчився справжньою трагедією

Зустріч української тенісистки Еліни Світоліної з Міхаелою Бузарнеску в рамках другого кола турніру WTA Premier 5 Coupe Rogers в Монреалі закінчилася жахливою травмою румунки. 

У восьмому геймі 3 сету за рахунку 15-15 на подачі Бузарнеску, 30-річна тенісистка намагалася дістати безнадійний м'яч, але не розрахувала з прискоренням і врізалася в огорожу. Після падіння спортсменка почала несамовито кричати і плакати.
Першими до Міхаели поспіли суддя з вишки і сама Еліна. Їй довго надавали медичну допомогу. Покинула корт румунка на інвалідному візку. 

"Я відразу ж побачила, що це дуже, дуже серйозна травма", – сказала Світоліна журналістам вже після матчу.
"Я була в повному шоці. Їй було боляче. Мені це стало відразу зрозуміло. Я не знала, що насправді потрібно робити. Думаю, необхідно, щоб кілька людей, у яких є медична підготовка, були на корті весь час. Тому що ні я, ні суддя на вишці, ми не знаємо, що потрібно робити, якщо подібні ситуації трапляються, коли травми настільки серйозні як та, що отримала Бузернеску.

Можливо ми (гравці) повинні відвідувати курси або щось подібне, щоб допомагати в таких обставинах. Наприклад, що буде, якщо у кого-то станеться серцевий напад? Ти повинен реагувати негайно, а не через 5-6 хвилин, які їм потрібно, щоб дістатися на корт. Ми граємо під таким великим тиском постійно, також треба враховувати умови. Якщо дійсно жарко, просто спеку, ти ніколи не знаєш, що може статися. Думаю, ми повинні над цим попрацювати ".

У третьому раунді турніру в Монреалі українка зіграє з переможницею матчу Вікторією Азаренко – Йоханна Конта.