УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Матчі стануть довшими: у футболі відбулася революція

03/03/2018
Матчі стануть довшими: у футболі відбулася революція

В офіційних поєдинках буде задіяна система відеоповторів

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) і Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB) схвалили включення системи відеодопомоги арбітрам (VAR) у правила футболу.

У ході генерального засідання IFAB було затверджено, що система відеоповторів VAR з сьогоднішнього дня включається в правила гри на постійній основі, повідомляє офіційний сайт ФІФА.

Систему відеоповторів можна буде побачити вже на поєдинках чемпіонату світу-2018 з футболу. Рішення про її впровадження в Англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) буде прийнято тільки в наступному місяці.

Раніше повідомлялося, що керівництво Прімери оголосило про використання системи видеопомощи арбітрам (VAR) у матчах чемпіонату Іспанії, починаючи з сезону-2018/2019. Спеціальні заняття і тренування іспанських суддів для подальшого використання відеоповторів вже почалися. Бундесліга буде використовувати систему відеоповторів у двох першостях країни, а ось УЄФА не стане її впроваджувати у матчі Ліги чемпіонів сезону-2018/19.

Зазначимо, що знадобилося близько двох років, щоб протестувати систему VAR. В ході тестування відеоповтори були доступні для використання майже в тисячі поєдинках. Вперше система відеоповторів була використана під час клубного чемпіонату світу 2016 року у Японії.

Зазначимо, що з використанням системи відеоповторів матчі будуть проходити довше, так як арбітр буде витрачати час на перегляд спірного епізоду.