УКР
App for android App for apple

Менеджер пояснив, чому Ломаченко відмовився від бою з Пакьяо

26/01/2018
Менеджер пояснив, чому Ломаченко відмовився від бою з Пакьяо

Бою Василя Ломаченка з Менні Пакьяо не буде
Менеджер чемпіона світу за версією WBO в першій легкій вазі Василя Ломаченка (10-1, 8 КО) Егіс Клімас пояснив, чому команда боксера вирішила відмовитися від бою проти екс- чемпіона світу у восьми вагових категоріях Менні Пакьяо.
"Мені зателефонував Боб Арум і запросив на вечерю. Спочатку я був здивований і сам загорівся цим. Тут же почав дзвонити Васі, розмовляти: ось, у нас є така можливість. Але потім ми поспілкувалися з усією командою, і чим більше ми говорили, ніж більше ставили плюсів і мінусів, дійшли до того, що цей бій зовсім нам не потрібен.

Пакьяо на сьогоднішній день – це не той Пакьяо, який був. Він уже на спаді. І після того, як мені Вася сказав одну фразу, я сам зрозумів, що цей бій дійсно не потрібен. Вася дуже розумно підійшов до цього і сказав: "Егіс, я не буду на цій легенді робити собі ім'я. У мене є інші шляхи, як це зробити. Мені просто буде ніяково бити легенду. Він же дійсно легенда і хороший боксер. Але не зараз – був. І якщо я зараз його поб'ю і собі зроблю ім'я – це не буде правильно". Тому ми порадилися і вирішили, що цей бій нам зовсім не потрібний", – розповів Клімас для Boxing. Ua.