УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Мені байдуже: тренер Англії шокував заявою про бойкот ЧС у Росії

23/03/2018
Мені байдуже: тренер Англії шокував заявою про бойкот ЧС у Росії

Гарет Саутгейт вважає турнір у Росії святом футболу

Тренер збірної Англії Гарет Саутгейт висловився щодо можливого бойкоту чемпіонату світу у Росії та прокоментував заяву міністра закордонних справ Великої Британії Бориса Джонсона з цього приводу.

"Якби я був уболівальником, я точно поїхав на ЧС. Я був в Росії кілька разів і відчував себе комфортно. В усьому світі до чемпіонату світу відносяться як до свята футболу. Мені байдуже, що про це думає міністр закордонних справ Великої Британії", – цитує Саутгейта BBC.

Раніше Джонсон повідомив, що Англія може бойкотувати чемпіонат світу, якщо зв'язок між отруєнням екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та Кремлем буде доведено.

Також Джонсон порівняв чемпіонат світу у Росії з Олімпіадою-1936 у нацистській Німеччині, заявивши, що президент РФ Володимир Путін використовує спортивне змагання для власної популярності.

Більш того, колишній керуючий директор лондонського Челсі Крістіан Парслоу, який був радником власника клубу Романа Абрамовича, закликав великі футбольні країни бойкотувати чемпіонат світу у Росії, щоб сильно вдарити по президенту Путіну.

Ще дві скандинавські країни – Швеція та Данія – заявили, що підтримують англійців у разі бойкоту чемпіонату світу.

Президент Польщі Анджей Дуда оголосив бойкот чемпіонату світу у Росії. Він не приїде на змагання в якості офіційного представника Польщі. Раніше Ісландія також повідомила про можливий бойкот ЧС-2018.