“Ми самі собі винні!”: Тренер Динамо прокоментував поразку від Аякса

23/08/2018

Київське "Динамо" поступилося "Аяксу" в першому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів з рахунком 3:1. Матч пройшов на стадіоні "Йохан Кройф Арена" в Амстердамі.

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував поразку своєї команди.

"Коли пропускаєш на самому початку гри, та ще перебуваєш під таким тиском трибун, то, звичайно, доводиться непросто. Але нам вдалося зрівняти рахунок. Потім був момент у штрафному Аякса за участю Циганкова, але я поки не бачив відеозапис цього епізоду, так що не стану поки тут нічого коментувати. Скажу одне: в першому таймі в наших діях була невпевненість в плані контролю м'яча в середині поля.

Якщо абстрагуватися від результату, то звичайно, шанси є. Поки рахунок 3:1 на користь Аякса. Звичайно, в Києві нам треба буде більше уваги приділити атаці. Але при цьому, зрозуміло, доведеться думати і про оборону.

Обнадіює тут другий тайм сьогоднішнього матчу: він показав, що коли ми володіємо м'ячем, то Аякс відчуває себе незатишно – ця команда не любить грати без м'яча. Інша справа, що в цих умовах ми самі робили втрати. У Києві буде зовсім інша гра, в якій все і вирішиться", – заявив тренер.