УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Мільйон доларів і Геббельс: Зоря вступила в жорсткий конфлікт із каналом Ахметова

11/05/2018
Мільйон доларів і Геббельс: Зоря вступила в жорсткий конфлікт із каналом Ахметова

Сварка досягла апогею

Луганська Зоря судитиметься з телеканалом "Футбол 1" за інформацію, що через програш Шахтарю луганчани втратили 1 млн доларів.

Луганська Зоря збирається подавати в суд на телеканал "Футбол 1". Луганчани переконані, що телеканал розповсюджував недостовірну інформацію та готові відстоювати цю позицію у суді. Про це йдеться у заяві на офіційному сайті клубу.

"Інформація ведучого програми "Великий футбол" на телеканалі "Футбол 1" Олександра Денисова про те, що Зоря втратила 1 мільйон доларів, програвши Шахтарю, є недостовірною і принижує ділову репутацію клубу та Юрія Вернидуба як головного тренера.

З цього приводу клубом вже вживаються необхідні заходи правового характеру для залучення телеканалу "Футбол 1" до відповідальності і відновлення порушених прав, в тому числі шляхом звернення до суду", – йдеться у заяві.

Також у документі Вернидуб звернув увагу на інформацію про те, що він сплатить штраф у 100 тисяч гривень за порівняння каналу "Футбол 1" з пропагандою Геббельса.

"Заява директора телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2", що є предметом цього пояснення, була подана до Комітету з етики і чесної гри ФФУ 08 травня 2018р. (вівторок). І вже цього ж дня о 12:49 журналіст телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2" Ігор Бурбас на своїй сторінці в twitter пише: "У суботу справу передають в КДК. Там штраф 100 тисяч грн. Задаюсь питанням – хто його сплачуватиме: сам Вернидуб, Зоря чи Динамо?"

І це вже у мене (і всіх інших, доречі) виникають питання: звідки така обізнаність, що в суботу 12.05.18р., по-перше, з цього питання вже відбудеться засідання Комітету з етики і чесної гри; по-друге, що рішенням Комітету буде передання справи в КДК, і, по-третє, що на мене буде накладена санкція в вигляді штрафу в розмірі 100тис.грн.?

Тобто, справу вже "розглянуто" і результат розгляду не оприлюднений лише з "процесуальних міркувань"? І чи це якраз не є проявом тієї самої змови (корупції тощо), в якій телеканал "Футбол 1" вже неодноразово обвинуватив ФК Зоря і мене особисто?", – йдеться в заяві.