Молода зірка українського тенісу виграла турнір ITF в Туреччині

17/02/2019

У фінальному поєдинку 15-тисячника в Туреччині українська тенісистка перемогла росіянку Аліну Сіліч і здобула п'ятий титул ITF в кар'єрі.

У вирішальному матчі турніру 18-річна українка, посіяна під третім номером, впоралася з тенісисткою з кваліфікації Аліною Сіліч.

Поєдинок Чернишова – Сіліч закінчився з рахунком 6:0, 6:7 (10), 6:1.

У стартовому сеті 18-річна українка програла суперниці лише шість розіграшів, але в другій партії учасниці зустрічі вели рівну боротьбу.

У шостому геймі Марині вдалося перервати серію з п'яти брейків і повести 4: 2, але Сіліч зрівняла рахунок. Через чотири гейми, перед початком тай-брейка, гра була припинена через дощ.

Матч відновився тільки через три з половиною години, і ініціативу на тай-брейку захопила росіянка, яка повела 4:2.

Чернишова виграла чотири з п'яти наступних розіграшів, але потім не змогла реалізувати два матчбола.

У вирішальній партії харків'янка тричі взяла подачу 21-річної росіянки і тільки раз дозволила суперниці зробити брейк.