УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Молоді українські гімнастки вибороли золоті медалі в Італії

29/07/2018
Молоді українські гімнастки вибороли золоті медалі в Італії

Влада Нікольченко і Вікторія Онопрієнко відмінно виступили на змаганнях в Італії

28 липня в італійському місті К'єти відбулася матчева зустріч між командами України, Італії та Німеччини.
 

Україну на цьому старті представили наші найсильніші дівчата Влада Нікольченко, Єва Мелещук і Олена Дяченко, збірна команда у групових вправах у складі Анастасії Возняк, Діани Міжерицької, Валерії Ханіної, Аліни Бихно, Тетяни Довженко і Марії Височанської (резерв), а також юніорок Вікторії Онопрієнко та Меланії Тур.
 
У категорії сеньорок перемогу здобула лідер нашої збірної Влада Нікольченко (72,000). 15-річна грація почала з помилок у м'ячі (15,650), однак показала чемпіонський характер, отримавши слідом високі 19,300 з обручем, 17,200 з стрічкою і 19,850 з коронними булавами (19,850 — найвища оцінка серед сеньорок на цьому старті).
 
Друге і третє місця також зайняли одні з лідерів світової художньої гімнастики — італійки Мілена Балдассарі (71,050) і Олександра Аджурджукулезе (69,950).
 
Учасниця Чемпіонатів Європи Єва Мелещук впевнено і стабільно пройшла всі 4 види, зайнявши гідне 4-е місце у багатоборстві.
 
Олена Дяченко, на жаль, допустила ряд помилок, що не дозволило їй піднятися вище в турнірній таблиці. Найкраще грації вдалося зробити вправу з булавами (18,150).