УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Молодий український баскетболіст прагне отримати російський паспорт: дізнайтесь деталі

08/08/2018
Молодий український баскетболіст прагне отримати російський паспорт: дізнайтесь деталі

"З дитинства за ЦСКА" – українець, який пограв у НБА,  вирішив переїхати до Росії

Український баскетболіст Джоель Боломбой отримує російське громадянство, гравець підписав контракт на три роки з московським баскетбольним клубом ЦСКА, повідомляється на офіційному сайті команди. 24-річний центровий народився в Донецьку, навчався в США. Боломбой у майбутньому отримує можливість виступати за збірну Росії з баскетболу.

Боломбой був обраний "Ютою" на драфті НБА 2016 року у другому раунді. Провів 20 матчів у НБА за "Юту" і "Мілуокі" в сезонах 2016/17 і 2017/18. На початку цього року клуб НБА "Мілуокі" відрахував українця Боломбоя.

"Захоплений можливістю приєднатися до ЦСКА. З дитинства я мріяв грати в НБА або у великій команді ЦСКА – через історію моєї сім'ї. Нарешті мені представився такий шанс. Це багато для мене значить, оскільки моя мати з Росії, у нас тут коріння. Цей досвід дозволить мені багато чому навчитися, вирости як молодому гравцеві на майданчику і за його межами, зробити новий крок у кар'єрі. Також чекаю можливості стати частиною великої організації, команди, попрацювати з тренерським штабом", – сказав Боломбой.

Нагадаємо, що влітку 2017 року з'явилася інформація, що Джоель Боломбой може бути викликаний до збірної України. Однак цього в результаті не сталося.